Linki

STRONY, KTÓRE POLECAM!

*http://katalog-opowiadan.blogspot.com
*http://posegregowane.blogspot.com/
*http://blogowe-opowiadania.blogspot.com/
*http://blogobranie.blogspot.com/
*http://spis-blogow-z-opowiadaniami.blogspot.com/
*http://rejestr-blogow.blogspot.com/
*http://analizy-opowiadan.blogspot.com/
*http://ocenialnia-opowiadan.blogspot.com
*http://spis-opowiesci.blogspot.com/
*http://ocenialnia-blogow-gwiazdka.blogspot.com/
*http://biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com/
Nie jest to strona do spamowania!
Jeżeli chcesz aby do ciebie weszła, przeczytaj najpierw moje, a wtedy ja zajrzę do Ciebie.

15 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Opowiadanie ff o dziewczynie chorej na raka
  PIERWSZY ROZDZIAŁ
  http://problemsdays.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. nowe opowiadanie ff . Historia chorej na raka Brooklyn
  http://problemsdays.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wierzysz w miłość?
  Stwierdzam, że na starcie jesteś już na przegranej pozycji kotek.
  Żeby kłamać trzeba mieć TEN talent.
  http://prawda-klamstwo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Anyssa, którą wszyscy uporczywie zaczynają nazywać Ileą jest elfką, córką królowej, która od pewnego czasu zachowuje się bardzo dziwnie. Wpada nawet na pomysł, aby posłać na śmierć własną córkę, na dodatek bezpodstawnie. Cudem Anyssie udaje się uciec z miejsca, gdzie planowana była jej śmierć, będzie to jednak miało poważne konsekwencje... Kim jest jej matka? Co robi na arenie tajemniczy młodzieniec? Co ukrywa cały lud, do którego trafiła?

  Po odpowiedzi zapraszam na:
  www.cora-wiatru-i-ognia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. On: Przed miłością nie uciekniesz.
  Ona: Złapię trochę kondycji i będę przed nią spierdalać.
  On: Może zaczniesz biegać ze mną?
  Ona: A co? Też uciekasz przed miłością?
  On: Nie. Pragnę ją dogonić.

  Jeśli jesteś ciekawa losów Alex&Zayna oraz Angeliki&Liama&Harry'ego, wbijaj na HEARTBEAT! :
  http://1d-truly-madly-deeply.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam ;*
  @real_lian_paynm

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ważne! Do wszystkich posiadaczy blogów i nie tylko! Zapraszam do spisu: http://wielkispisblogow.blogspot.com/ . Nie musisz umieszczać banerów! Dołącz już dziś!

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy z nas posiada maskę. Maskę dzięki, której daje radę przeżyć kolejny dzień, nie martwiąc się o to, czy ktoś pozna jego głęboko skrywane uczucia. To dzięki niej, potrafimy komunikować się z ludźmi. Niczym kameleon, pochłaniamy odcień otoczenia, doskonale się w nie wtapiając. Ale czy chcecie tak żyć? Czy nie znudziło was to kłamstwo? Czy może nadal uparcie zaprzeczacie jej istnieniu, tak jak szesnastoletnia Lidia? Tak, ona jest w tym specjalistką... W sumie, sami się przekonajcie!
  ~kolorowe-maski.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym Cię zaprosić do zareklamowania swojego bloga w Spisie Opowieści.
  SPIS-OPOWIESCI.BLOGSPOT.COM

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepraszam za spam, ale chciałabym cię zaprosić na Tajemnicę Dark High - mojego bloga z autorskim opowiadaniem, utrzymanym w klimacie fantastyki i tajemniczości :)

  http://tajemnicadarkhigh.blogspot.com/

  Opisuję tam historię 17 - letniej Nimfadory Rosengard, która urodziła się z pewnymi tajemniczymi zdolnościami, a mianowicie słuchają jej się pradawne żywioły... Wszystko jest dobrze, dopóki nie trafia do elitarnej szkoły z internatem - Dark High. Szybko jednak okazuje się, iż nie jest to zwykła szkoła. Niewyjaśnione morderstwa uczniów, liczne zaginięcia i ataki, zrzucane w dzikie zwierzęta, paranormalne znaki, ukazujące się na chwilę, przed kolejnym morderstwem..
  Pozostaje jeszcze kwestia co wspólnego z tym mają Dimitry, Tristian i Nefertari, którzy dziwnym trafem zawsze są na miejscu przestępstwa... Dziwne, prawda? Interesujące? Mam nadzieję :)
  Zapraszam więc na Tajemnicę Dark High.
  Pozdrawiam, Nimfadora ^^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. http://lifedreamscometrue.blogspot.com/
  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  OdpowiedzUsuń
 13. http://macnair-story.blogspot.com/

  Bycie krewnym śmierciożercy to ciężki kawałek chleba, jednak jeśli dodamy do tego fakt, że twoim bratem jest Walden Macnair, prawdopodobnie największy psychopata w całej tej radosnej gromadce popleczników Voldemorta, najlepszymi kumplami mugolak i zdrajca krwi, a na myśl o Mrocznym Znaku cię zwyczajnie mdli... To może skończyć się tylko źle, ale jak długo Ramone będzie w stanie uciekać od tego, co nieuniknione?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Z góry przepraszam za spam. Ale jeśli jesteś fanem Igrzysk Śmierci, zapraszam.

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń